Search
  • Aleksandra Maj

IGT Kasyna

Deweloper, którego dzisiaj weźmiemy na warsztat zaczynał w bardzo tradycyjny sposób. Początki działalności IGT, bowiem właśnie o tej firmie mowa, polegały na montowaniu klasycznych, stacjonarnych maszyn do gry w kasynach naziemnych. Zdobyte w ten sposób doświadczenie projektanci postanowili wykorzystać w bardziej postępowy sposób. Dzięki temu, studio IGT przeniosło się do sieci i zaczęło tworzyć oprogramowanie kasynowe do gry w Internecie.


Dzisiaj już każda produkcja tej firmy deweloperskiej dostępna jest dla hazardzistów z każdego miejsca na świecie, za pośrednictwem sieci. Co więcej, IGT w ostatnim czasie przeniosło swoje maszyny także na platformy mobilne. Od teraz wystarczy więc jakiekolwiek urządzenie elektroniczne, trochę czasu i dobre połączenie internetowe, aby móc cieszyć się hazardem najwyższej jakości.  To się nazywa krok naprzód!


IGT to skrót od rozbudowanej nazwy International Game Technology. Studio jest dziś jednym z największych graczy na rynku gier hazardowych w skali całego świata! Firma powstała z początkiem lat 70. XX wieku, co wyjaśnia ogromne ilości doświadczenia, jakimi dysponują jej pracownicy i projektanci. Na obecną chwilę, IGT posiada swoje biura na całym świecie, dodatkowo oferując rozrywkę w swoich kasynach stacjonarnych w Las Vegas, Rzymie czy Providence. W firmie pracuje ponad 13 tysięcy osób, które nieustannie starają się rozwijać i doskonalić świat hazardu online. Czy nadal dziwi nas wysoka jakość produktów IGT? Tworzy ją kilkanaście tysięcy najlepiej wykwalifikowanych projektantów!


Studio deweloperskiego IGT zachwyca swoich klientów ogromną gamą dostępnych tytułów. Kolekcja ich produkcji to zarówno klasyczne gry stołowe i karciane, jak również nowoczesne, pełne dodatków i pięknych efektów specjalnych tematyczne sloty wideo. Spragnieni wrażeń hazardziści odnajdą się w chociażby takich tytułach, jak osadzone w świecie starożytnych mitów “Treasures of Troy”, lub opatrzone fantastyczną oprawą “Dungeons and Dragons”. Z pewnością każdy, nawet najbardziej wybredny gracz będzie w stanie znaleźć grę, która będzie odpowiadała jego gustom.


W pierwszej wspomnianej kategorii gier znajdziemy za to takie rozgrywki jak klasyczny poker, ruletka czy nieco bardziej rozwiniętego gry stołowe, wzbogacone o liczne minigry i funkcje dodatkowe. Cechą charakterystyczną każdego z tych tytułów są za to niesamowicie dopracowana grafika i bardzo płynny przebieg gry - znaki firmowe studia IGT. Automaty tego studia deweloperskiego zostały oczywiście oddane do rozgrywki próbnej w trybie demo, dzięki czemu każdy może spokojnie przetestować wszystkie produkcje.


Na koniec należy wspomnieć, że studio deweloperskie IGT to na ten moment operator większości automatów do gry naziemnej w Stanach Zjednoczonych. Do tego dochodzą wszystkie tytuły udostępnione przez firmę online. Dodajmy do tego rachunku ponad 13 tysięcy pracowników oraz kilkadziesiąt lat doświadczenia, a zaczniemy rozumieć, jakim gigantem na rynku jest omawiana dzisiaj firma. IGT to prawdziwy gigant w świecie hazardzo online!