Search
  • Aleksandra Maj

Novomatic Kasyna Online

Oto przedstawiamy Państwu jednego z największych gigantów świata hazardu w sieci, tytana produktywności i herosa rozpoznawalności wśród graczy – oto właśnie Novomatic! To bardzo popularne studio mieści się w Austrii, ale posiada biura na niemal całym świecie. Oryginalna firma powstała w 1980 roku, zaś dzisiaj przekształciła się w spółkę kilku firm, zjednoczonych pod nazwą Novomatic Gaming. Studio zajmuje się nie tylko produkcją gier hazardowych, ale także tworzy serwis dla kasyn naziemnych, obsługuje strony bukmacherskie, loterie i samodzielne kasyna online.


Znakiem firmowym Novomatic jest odnawianie klasycznych gier kasynowych i wypuszczanie ich na rynek we wzbogaconej wersji, opatrzonej dodatkiem „Deluxe” w nazwie. Produkcje te cieszą się niesamowitą popularnością wśród graczy. Trudno się dziwić - w końcu to hity sprzed lat, teraz oddane graczom w jeszcze lepszej edycji!


Co ciekawe, firma Novomatic pojawiła się w sieci dopiero w 2011 roku. W tym samym czasie firma zaczęła przenosić swoje produkcje na platformy mobilne, a pozycja rynkowa spółki zaczęła bardzo szybko wzrastać. Od tego przełomowego roku Novomatic zaczął dostarczać hazardzistom online niesamowicie dopracowane automaty, zdobywając sobie sympatię tysięcy graczy. Co ciekawe, większość internetowych maszyn tego studia deweloperskiego ma swoje realne odpowiedniki, które możemy napotkać w kasynach naziemnych. Sprawia to, że grający mogą poczuć się niczym w prawdziwej, klimatycznej jaskini hazardu.


Novomatic to przede wszystkim pełne funkcji specjalnych automaty wideo, które w ostatnim czasie sukcesywnie przenoszone są na platformy mobilne. Biorąc pod uwagę, iż studio rozpoczęło produkcję nowoczesnych gier online dopiero w 2011 roku łatwo zrozumieć, że liczba dostępnych tytułów nie jest z początku oszałamiająca. Da się to jednak wybaczyć, ponieważ twórcy oddali w ręce graczy tak ikoniczne tytuły jak „Book of Ra”, „Mermaid’s Pearl” czy „Reel King”, a to wszystko także w wersji Deluxe. Są to najbardziej popularne i naprawdę legendarne już produkcje, które powinien znać każdy szanujący się hazardzista!

   

Lista gier stworzonych przez studio Novomatic może nie zachwyci długością, ale na pewno różnorodnością i dbałością o wykonanie każdego tytułu. Dodatkowo, firma umożliwiła wypróbowanie każdego automatu całkowicie za darmo, poprzez rozgrywkę w trybie demo. Oczywiście, o wiele lepsze wrażenia i możliwości wygranej zapewnia jedynie pełnoprawna gra za realne pieniądze, ale mniej doświadczeni hazardziści z pewnością docenią możliwość przetestowania wybranych gier. Oprócz opisanych wcześniej nowoczesnych slotów wideo, Novomatic tworzy też tak klasyczne tytuły jak różnorodne wersje ruletki, blackjack czy chociażby poker. Głodni nowości gracze odnajdą w ofercie studia też tak nietypowe produkcje jak Mahjong, a nawet Bingo!

   

Novomatic to prawdziwa ikona hazardu, i to nie tylko tego w sieci. Jeśli chcemy poznać świat kasyn naziemnych i zobaczyć, jak wyglądają produkcje prawdziwego giganta rynku, który powstał w dalekich latach 80., powinniśmy bezsprzecznie wypróbować kilka produkcji tego austriackiego dewelopera. Doświadczenie robi swoje!