Search
  • Aleksandra Maj

Play’N’Go Kasyna i Gry Hazardowe

Play’N’Go to jeden z najbardziej znanych producentów oprogramowania kasynowego na całym świecie, którego kojarzą prawdopodobnie wszyscy hazardziści online. Omawiane dzisiaj studio deweloperskie narodziło się w 1997 roku w Szwecji. Działało jednak na zasadzie zależności od innej, większej firmy. Dopiero w 2004 roku twórcy działający pod nazwą Play’N’Go postanowili odciąć się od swoich zwierzchników i rozpocząć własną, niezależną działalność na rynku gier online. W tym samym roku produkcje studia wkroczyły z wielkim hukiem na rynek urządzeń mobilnych. Siedziby spółki znajdują się na Malcie, Węgrzech, Szwecji, a nawet na dalekich Filipinach. Bezpieczeństwo użytkowników oprogramowania tego producenta gwarantują licencje pochodzące z Danii, Wielkiej Brytanii, Danii, Belgii oraz Gibraltaru. Taka certyfikacja może uspokoić każdego gracza, martwiącego się o sprawiedliwość rozgrywki i zabezpieczenie swoich środków.


   Play’N’Go może pochwalić się wprowadzeniem na rynek ponad stu wyjątkowych tytułów. Wśród nich można wyróżnić wiele bardzo nowoczesnych automatów wideo, pośród których na wyróżnienie zasługują takie produkcje jak „Monster Smash” lub „Hunt for Gold”. Pełne przełomowych funkcji i obdarzone przejrzystą oprawą graficzną maszyny do gry zdobyły sobie uznanie milionów hazardzistów na całym świecie. Oprócz nowoczesnych i napakowanych bonusami produkcji, Play’N’Go kasyna przygotowuje także klasyczne automaty, sloty 3D oraz wiele tytułów tematycznych, poświęconych przykładowo Bożemu Narodzeniu lub określonym dyscyplinom sportu. Dodatkowo, firma może pochwalić się całą gamą tradycyjnych gier stołowych i karcianych, które obejmują pokera, blackjacka, czy szereg różnorodnych wersji ruletki. Warto wspomnieć, że właściwie każdy tytuł wydany przez szwedzkie studio deweloperskie dostępny jest całkowicie za darmo w wersji demo. Jeżeli zaś chcemy zdobyć wielkie wygrane i skorzystać z pełnego zasobu funkcji danego tytułu, zawsze możemy rozpocząć rozgrywkę za realne pieniądze.


Co ciekawe, to właśnie Play’N’Go było prowodyrem przenoszenia automatów do gry hazardowej na platformy mobilne. Firma rozpoczęła ten proces już w 2004 roku, do dzisiaj zaś właściwie każda jej produkcja posiada swój przenośny odpowiednik. Projektanci ze szwedzkiego studia zadbali o wysoką jakość wykonania kompatybilnych programów, które idealnie dopasowują się do różnorodnych wymiarów ekranów i wielu systemów operacyjnych. Oznacza to tyle, że hazardem mogą cieszyć się użytkownicy Androida, iOS-a, a nawet Windows Phone!


Studio deweloperskie Play’N’Go od lat niezachwianie pełni funkcję jednego z liderów rynku hazardowego w sieci. Prawdopodobnie przyczyniają się do tego trafne decyzje zarządu spółki, takie jak chociażby wspomniane akapit wcześniej przeniesienie działalności na platformy mobilne. Rewolucyjne i nowatorskie działania twórców, które wymagają niemałej odwagi na tak niestabilnym rynku wydawniczym, są przepisem na gwarantowany sukces, lub błyskawiczny upadek. Jak widać po historii Play’N’Go, temu deweloperowi udało się sięgnąć po tą pierwszą opcję.