Search
  • Aleksandra Maj

Recenzja automatu online Mad Men and The Nuclear War

Mad Men to kultowy już serial opowiadający historię świata reklamy w Nowym Jorku w latach 60-tych. Te dwa słowa dla wielu graczy automatów on-line mogą być pierwszym skojarzeniem. Patrząc jak wielką popularnością cieszy się ten film, producent BF Games postąpił całkiem sprytnie promocyjnie, ale na tym podobieństwo się kończy. Dalsza część tytułu automatu kasynowego rozwiewa wątpliwości Mad Men and The Nuclear War. Z tym bliżej byłoby tematycznie do futurystycznego Mad Max, ale znowu pudło!


W slocie producenta BF Games chodzi bowiem nie o świat po zagładzie nuklearnej, ale o to by jej zapobiec. Cofamy się prawie o wiek, do lat 40-tych, w wojenne czasy, kiedy trwają prace nad bombą atomową i świat zastyga w oczekiwaniu na rychły koniec. Sprytny szpieg może zatrzymać to szaleństwo i to jest właśnie Twoja przygoda graczu! Trzeba przyznać, że twórca gier BF Games zadbało o motyw, grafikę i dźwięk, sama gra nie jest zbyt skomplikowana, ale fabularnie trzyma wysoki poziom i daje szanse na wygraną i nawet uratowanie świata!


Funkcje gry


Automat do gry on-line Mad Men and The Nuclear War to klasyczne 5 bębnów z symbolami ułożonymi w 3 rzędach. Linii wygrywających mamy 20. Klasyczna forma z funkcjami Wild, scatter i bonusową rundą Free Spin. Symbole ładne graficznie, oddają ducha gry i łączą się z fabułą: postać Mad Mena, uwodzicielska szatynka, popielniczka ze zgaszonym papierosem, butelka Whisky, kapelusz, szklanka, szafa grająca, stare radio, walizka, schron nuklearny no i oczywiście głowica atomowa. W dolnej części ekranu znajduje się panel sterowania, gdzie możesz sprawdzić stan salda, zmienić wartość zakładu czy wejść w część opisową i zobaczyć tablicę wyników. Star gry to duży środkowy przycisk z logo firmy BF Games.


Funkcje dodatkowe


Szafa grająca to Wild, może zastąpić każdy symbol poza schronem i teczką, bo te mają swoją ważniejszą rolę. Teczka jest scatterem tworząc zwycięską kombinację, gdy pojawi się przynajmniej 3-krotnie podczas spinu w dowolnej pozycji na bębnach.  Ratunkiem przed topniejącą zawartością portfela, jak i zresztą przed wybuchem nuklearnym jest schron atomowy i to ten symbol aktywuje rundę 10 Free Spin z mnożnikiem x2.


Ciekawie rozwiązano przycisk Gamble podwajający wygraną. W większości slotów to wybór pomiędzy czerwoną i czarną kartą. Wybór 50/50 znajdziesz i w automacie Mad Men and The Nuclear War, są nawet te same kolory, tyle że stawka toczy się o naciśnięcie atomowego guzika. Czy staczy ci odwagi, a może zawsze miałeś ochotę nacisnąć słynny czerwony guzik i odpalić rakietę.


Podsumowanie


Automat do gry Mad Men and The Nuclear War należy raczej do tradycyjnych slotów, extra funkcji nie jest wiele, ale rozbłysk bomby i sama fabuła są ekscytujące. Jeśli nie jesteś pewien czy dałabyś radę uratować ludzkość przed zagładą, to zagraj na próbę w wersję demo, by poczuć strach zanim nadejdzie koniec świata. Zagramy w ten slot, na przykład, w Royal Panda.