Search
  • Aleksandra Maj

Super Hot Automat Online

Wybierz się na przejażdżkę do piekła i zrób sobie grilla z diabłem! Rozgrzej się przy buchających płomieniach i poczuj, jak gorące mogą być współczesne automaty do gry dla zabawy. Super Hot to gra tak gorąca, że wpływa na globalne ocieplenie klimatu. Będziesz potrzebował kilku butelek zimnego piwa do ugaszenia pożaru, który za chwilę wzniecisz.

Wazdan to popularny producent gier kasynowych. Zapewnia oryginalną zabawę dostępną na urządzeniach każdego rodzaju. Dzięki ciągłemu przekraczaniu granic technologicznych i szybkiemu rozwojowi, Wazdan obecnie to synonim sukcesu. W swoim katalogu ma niemal 100 gier slotowych, więc każdy gracz znajdzie tam coś dla siebie. Jedną z prostszych jego propozycji jest gra wideo Super Hot.


Funkcje gry


Super Hot pod względem dostępnych opcji prezentuje się ubogo. 5 linii wypłat na trzech bębnach w trzech rzędach. Między liniami biegną pioruny, więc trudno ich nie zauważyć.  Nie ważne, czy będziesz liczył od lewej do prawej czy na odwrót, do uzyskania wygranej potrzebujesz trzech identycznych symboli. Tabela wypłat jest dość stroma. Za 3 wisienki dostaniemy równowartość naszego obstawienia, ale następne symbole: kier, karo, pik i trefl płacą x8 bet. To oznacza, że wypłaty nie będą pojawiały się tak często jak w innych slotach, za to ich wielkość będzie rekompensowała czekanie. Wyżej jest płatny napis BAR początkowa stawka x12, żółta gwiazdka x40 i rozpalona siódemka x150. Jeżeli grałeś na innych automatach, które wypłacały grosze co spin, tu możesz być zawiedziony. Ale zaufaj RTP powyżej 96%, kiedyś w końcu musi sypnąć grubszą wygraną.


Przypadkiem możesz natrafić na ścianę 3x3 złożonych z takich samych symboli. Jeżeli są to kiery, kara, piki lub trefle, człowieku jesteś wyjątkowym szczęściarzem! Twoja wygrana zostanie podwojona, czas skoczyć po zimne piwo i grać dalej, bo widocznie dzisiaj masz wyjątkowego farta.


Super Hot ma coś w sobie, co sprawia, że częściej się zmienia stawkę obstawienia, próbując dostosować ją do tego, jak wyglądały ostatnie spiny. Dodatkowo opcja Gamble wyjątkowo kusi. Być może dlatego, że po serii 10, 20 kręceń bez wypłaty człowiek jeszcze bardziej chce pomnożyć jakąkolwiek wygraną. A być może ogień podgrzewa temperaturę i jesteśmy bardziej skłonni do ryzyka. W każdym razie standardowy wybór zakrytej karty będziesz rozstrzygał co chwilę. I uważaj na historię poprzednich gier, zawsze to będzie 50 na 50. Szkoda tylko, że całej rozgrywce nie towarzyszy muzyka w tle bardziej pasująca do tego co widzimy na slocie. Przydałoby się trzaskanie czy iskrzenie płomieni, zamiast tego co oferuje producent.


Podsumowanie


Nie myśl, że ci się upiecze i przejdziesz koło tego automatu obojętnie. Do końca nie wiadomo dlaczego, ale Super Hot wciąga i nie można się od niej oderwać. Pewnie to sprawka samego diabła, dlatego odmów kilka zdrowasiek i zacznij kręcić bębnami. Zagramy w tę grę w kasynie Unibet.